Chcesz zapytać? Odpowiadamy od razu!

Sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań bez czekania na odpowiedź:


Gwarancja jakości :

Ilość zadowolonych klientów stanowi dla nas najlepszą rekomendację. Możemy poszczycić się faktem, że obecnie większość klientów zgłasza się do nas z polecenia osób, dla których wcześniej przygotowaliśmy satysfakcjonujące prace. - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości nt. naszych kompetencji.

Co nas wyróżnia? Gwarancję jakości stanowi zespół doświadczonych redaktorów, ekspertów w swoich dziedzinach. Nie jesteśmy studentami, szukającymi dodatkowego zarobku, lecz praktykami gwarantującymi najwyższą jakość merytoryczną i formalną. Wielu klientów, którzy próbowali skorzystać z tańszej oferty „domorosłych redaktorów” ostatecznie zwróciło się o pomoc do nas, gdyż jakość opracowania którą otrzymali znacznie odbiegała od przyjętych standardów. Jeśli chcesz uniknąć oszustów i naciągaczy, wybierz sprawdzoną opcję - nas.

Skontaktuj się już teraz!

Opracowania pisane przez naszych redaktorów, tworzone jest od podstaw, zgodnie z oczekiwaniami i wskazówkami klienta. Aby rozwiać wątpliwości i zapewnić naszym klientom spokój ducha, dla każdego materialu możemy dostarczyć raport z programu plagiat.pl.

Sprawdź ofertę!

Tak, korzystamy z raportów ze strony plagiat.pl, gdzie koszt wynosi 3 zł za stronę sprawdzanej pracy. Oczywiście mogą go Państwo zamówić również indywidualnie.

Sprawdź ofertę!

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która w dodatku zdobywa większość klientów „z polecenia”. Po prostu nie istnieje inna możliwość niż terminowe dostarczenie pracy do zamawiającego. Wystarczyłby jeden błąd, byśmy stracili zaufanie naszych klientów i dobrą opinię, którą się cieszymy.

Państwa pieniądze również są bezpieczne – system płatności online DotPay zapewnia ich bezpieczeństwo, więc nie ma możliwości, by się zgubiły.

Nasza praca z klientami opiera się na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Sprawdź ofertę!


W czym możemy pomóc? :

Na naszej stronie znajduje się formularz kontaktowy, poprzez który najłatwiej dokonać zamówienia. Prosimy o uzupełnienie w nim następujących szczegółów: tematu, terminu wykonania, oczekiwanej ilości stron oraz wytycznych związanych z zamawianą pracą. Następnie przedstawiamy Państwu naszą ofertę i dokonujemy bezpłatnej wyceny.

Sprawdź ofertę!

Sposób jest ten sam – poprzez formularz kontaktowy, dostępny w panelu Klienta. Jeżeli są Państwo zadowolenie ze współpracy, istnieje możliwość, by kolejną pracą zajmował się ten sam redaktor. Wystarczy wskazać to w formularzu.

Skontaktuj się już teraz!

Cena obejmuje opracowanie - przykładowy wzór, przygotowany według Państwa wskazówek i jest zależna od ilości stron pracy.

Sprawdź ofertę!

Tylko w przypadku, gdy klient poprosi o poszerzenie pracy poprzez zwiększenie ilości zamówionych stron. W przeciwnym wypadku, nie ma takiej możliwości.

Sprawdź ofertę!

Oczywiście. Możliwa jest zapłata w ratach w miarę oddawania Państwu kolejnych rozdziałów przygotowywanego zlecenia.

Sprawdź ofertę!

Opłata odbywa się za pośrednictwem systemu płatności online DotPay.

Sprawdź ofertę!


Realizacja zamówienia :

Tak, oczywiście. Nasz system umożliwia bezpośredni kontakt z redaktorem odpowiedzialnym na każdym etapie jej pisania. Pozwala na konsultowanie treści, dzielenie się spostrzeżeniami i przekazywaniu wskazówek w dowolnej chwili. Dzięki temu nasi klienci mają pełną kontrolę i wpływ na treść powstającego wzoru.

Sprawdź ofertę!

Zapewniamy stały kontakt na każdym etapie powstawania pracy. Podając swój adres e-mail i opcjonalnie numer telefonu w formularzu kontaktowym podczas składania zamówienia, mogą Państwo liczyć na bezpłatne powiadomienia poprzez maile i smsy, gdy tylko kolejny rozdział pracy będzie dostępny. W ten sposób potwierdzamy również otrzymanie Państwa przelewów oraz przygotowanie oferty.

Sprawdź ofertę!

Po ukończeniu i udostępnieniu gotowej pracy przez redaktora, mają Państwo 21 dni na zgłoszenie ewentualnych poprawek, które będą naniesione bezpłatnie. Jeżeli modyfikacja pracy ma zwiększyć docelowo ilość stron, wówczas doliczamy za to koszt w ramach ustalonej stawki.

Regulamin

Ukończone prace wysyłamy klientom w formie dokumentu .doc, .docx lub .pdf.

Sprawdź ofertę!


Kwestie techniczne :

BProszę się z nami skontaktować w dowolnym momencie: kontakt@prace.edu.pl lub telefon - 733 223 358.
Z pewnością znajdziemy źródło problemu.

Zgłoś problem

Być może wymagany link, aby potwierdzić prośbę o przygotowanie oferty został kliknięty więcej niż jeden raz, co spowodowało wygenerowanie nowych danych dostępowych. W takim przypadku prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej, na którą powinna trafić odpowiednia wiadomość. W przeciwnym wypadku prosimy o kontakt: kontakt@prace.edu.pl.

Zgłoś problem